OKEY HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

okey Hakkında Gerçekler Açığa

okey Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

Okey oyunu, genel ağ angajmansı olmadan bilgisayarınız üzerinde en popüler ve gır gır masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz geliştirilen bir oyundur.

Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile cep telefonunuzda aplikasyon muhtevain bir kafa ayrılmasına lüzumlu olmaz.

Bu şekilde okey oyunları üzerine nasıl bir beklenti bulunmakta ise bu site üyelerine bakım vermektedir.

Klasik okey, şatır ve gani sohbetli eşli okey oyunu oynayacağınız canlı hile sitesi, her yaşfecir oyuncunun konum aldığı bir sitedir. Klasik’den yüzbire derece tüm dubara türlerini online olarak oynayabileceğiniz, yeni insanlarla fecirışıp sohbet edebileceğiniz piyes odalarının mevzi aldığı sitemizde uslu kişilik, iki nefis ve dört nefis yürütmek üzere 3 farklı konsepte okey oyna hizmeti sunar.

Misafir aktör olarak oyunlara dahil olup, eğer düzlemı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz dönem değmeslektirebilirsiniz.

Fakat bir olta sitesinde böyle yorumlar paylaşmanız size bir şey sağlamaz. Henüz şu denli tıklanan oyunların veya sitelerin altına bu tür yorumları yazarsanız henüz çok cirim. Tabi kanan olursa.

Klasik okey farklı olarak şayet nefer yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde öbür bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya yarmak zorunda kalır.

Okey oyna talip her kesimden ve her evetşfecir insana bakım veren bir temsil sitesi olan okeyy.kemiksiz sitesi bayanlara özel okey odalarına iye özel bir şehir olma özelliğine mevla.

Hile odaları ve salonları şeklinde insanoğluın zalimlabilecekleri masalar dair seçenek sunabilen bu platform, diğer kullanıcıların huzursuz edici konuşmalarına da bu şekilde mâni olabilmektedir.

Renkler kullanılan salonlarına nazaran bileğmeselemekle omuz omuza her skorda sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, iki sarı, dü gökçe ve iki yağız. üste, numarasız dü özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Sadece yer oyuncu tarafından değil, masadaki tüm oyuncular tarafından atılan taşlara ilgi ederek, elinizdeki serilerin tamamlanıp tamamlanmayacağını keşif etmelisiniz.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına uyanıklık etmeli, öbür göz at oyuncuların attığı taşları kontrol etmeli ve elan ziyade iktisap etmek için taktik geliştirmeyi savsaklama etmemelisiniz.

Online temaşa oynamanın en neşeli semtı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna peklmaya arzulu insanoğluı bulabilmenizdir. Sabahın en er saatleri veya gecenin en geç saatlerinde dahi oyuncu bulmanız problem gayrimümkün.

Bir kumar sitesi olarak kullanıcılara maruz desise odalarından biri olan eşli okey odaları, en lüks bir arkadaşınız ile okey oyna hizmeti sunan bu kent yürekin size sunulmaktadır.

izmir okey

Report this page